איך להפסיק לחיות באי ודאות ובפחד, ולהגשים כל יעד בודאות ובביטחון?

 • יש לך ספקות ביכולת שלך ליצור את ההצלחה החשובה לך

 • אתה נוטה לדאוג ולבזבז זמן יקר על דברים שלא יקדמו אותך

 • אתה חי באי ודאות מפני מה שיביא עימו העתיד

 • אתה מרגיש חסום בגלל פחד כזה או אחר ולא מתקדם קדימה

 • החשיבה שלך אינה מספיק יצירתית ואתה נוטה לחשוב באופן שלילי

 • קשה לך לבנות עתיד טוב יותר בגלל מעצורים שונים

 • אינך בטוח כיצד לבטא את הרעיונות והחלומות שלך

 • ומרגיש שהזמן מתפספס לך…

האם אחד מהמצבים הבאים מוכרים לך:

אם הספקות והפחדים מנהלים את חייך, עכשיו זה הזמן לעצור זאת!

הגעה לודאות מוחלטת וביטחון ביכולותינו והנאה מהתהליך של חיינו מצריכים רמה מסוימת של חשיבה ופעולה והכוונת הכוחות הפנימיים לאפיקים חיוביים ומקדמים. במשחק של החיים מנצח מי שמכוון נכון את הכוחות הפנימיים שלו ומשתמש נכון בכח החשיבה והמודעות.
לשם כך עלינו להכיר את החוקים המנהלים את המשחק של חיינו ואת היריב הפנימי שלנו.
יריב אשר מסתיר את עצמו מאחורי אותם קולות פנימיים שליליים ואשר חוסמים אותנו מלהתחבר לאני האמיתי שלנו, לחלק אשר רוצה ויכול להגשים כל יעד ומטרה, לחיות בשמחה אמיתית ובחופש מכל הגבלה שהיא!
כלי הנשק החזקים ביותר שלו הם: הפחד והספק. כל עוד יהיה להם מקום בחיינו בצורה כזו או אחרת, ולא נדע כיצד לשנותם אנו נצמצם את מידת היכולת שלנו להנות ממה שאנו עושים, לבטא את עצמנו כראוי ולהוציא לפועל את היכולות שלנו.
כדי לחיות נכון ולהגיע לשליטה במשחק של חיינו עלינו להביא את עצמנו למצב של ודאות מוחלטת ביכולת שלנו להגיע לאן שאנו רוצים מבלי להטיל ספק בעצמנו, לפחד או להרגיש שאנו חסומים או שהמזל אינו מאיר פניו אלינו. הגעה לודאות מצריכה להגיע למצב של זרימה עם אותו מקור אינסופי ממנו זורמים כל השפע והברכה, השמחה וההצלחה, הפרנסה והבריאות וכל הטוב שאנו רוצים לקבל ושמגיע לנו!
כדי לזרום עם היקום ומה שהוא רוצה להעניק לנו שזה טוב מוחלט- עלינו לדעת איך לנצח את החסמים הפנימיים, כי ברגע שנדע כיצד ליצור זאת, לא יהיה דבר אשר יוכל לעצור אותנו מלהתקדם לאן שאנו רוצים!
והיחיד אשר יכול לעצור אותנו מליצור חיים של שמחה אמיתיים, חיים של חופש ויצירה,ביטחון וודאות, צמיחה בכל הרמות זה – אנו בלבד. וזה מתרחש בתוכנו ומתוך צמצום החופש שלנו לבחור ולהניע את עצמנו מהמקום הנכון אל אותה מציאות ששם אין כאב, סבל או חוסר כלשהו.

כדי לעזור לך לחיות את אותם חיים עשירים ומלאים, ודאים וחופשיים מכל הפרעה, קושי או מחסום, יצרתי את הקורס "לצאת מהספק ולחיות בודאות"

בעזרת הידע בקורס תוכל:

ליזום פעולות שיקדמו אותך ולא להעצר

להיות אדם משפיע ומוביל בחייך

לחיות באומץ ולכבוש יעדים חדשים בכל פעם מחדש

לחיות עם אמונה וביטחון מלא ביכולותייך

איך למנף את הפחד ליצירת צמיחה גדולה יותר

לחיות ממקום שמח, מאושר ומסופק

להבין כיצד להתנהל כשהספק מופיע וכיצד למוסס אותו

לדעת בודאות שכל מה שקורה- קורה לטובתך

לקוחות מספרים

שמוליק יקר, אני מודה לך מעומק לב על כל האהבה, הידע, והחוכמה שאתה מספק ברוחב לב בקורסים ובהרצאות שלך. הקורסים שלך משנים חיים ונותנים לאנשים כלים לכתוב ולחיות את סרט החיים שהם באמת רוצים!
ברכה ואהבה,

אורית מזרחי

"שמוליק היקר, איך זה שכל העולם ואשתו לא מכירים בערך המוסף שאתה מכניס לחייהם של כל מי שרוכש את תוכניותייך השימושיות והכל כך פשוטות. אל תמעיט בערכך לעולם. אוהבת אותך"

ורדה ברונר

"היי שמוליק, רציתי להודות על הסדנא שהענקת לנו, מאוד נהנתי. הגעתי אליך עם הרבה חששות והתלבטויות לקראת השנה החדשה ויצאתי עם הרבה חיזוקים וגרמת לי לרצות עוד עוד ולא לפחד "

איילה אלמליח

אני שלווה ברטי עברתי קורס קצר אצל שמוליק שמואל שמוליק מלא באהבת אדם ורצון לעזור לאנשים להבין את החיים ההרצאות שלו הניבו תוצאות מהירות ומפתיעות נהנתי באופן אישי מלשמוע וגם ליישם את הדברים הלכה למעשה אין ספק כי האיש המיוחד הזה , מורה רוחני ברמה גבוהה אני ממליצה לכל אחד ללכת ולשמוע את שמוליק

שלווה ברטי

את שמוליק הכרתי דרך חברים ומאז אני יכול לומר רק דברים טובים. שמוליק הוא אדם שבאמת תמיד רוצה לעזור , לתת עצה טובה ולא משנה מתי אתה צריך אותו הוא תמיד שם בשביל כולם. אדם שבורא עולם שלח לקהילה כאן כדי להדליק לנו את האור הקטן והחבוי בכול אחד מאיתנו בכדי להעצים אותו. שמוליק בהזדמנות זו אני רוצה להודות לך אישית על כול העזרה שנתת לי אישית ולכול מי שאני מכיר. תודה על הסבלנות ועל ההתמדה בקהילה ותודה שאתה מי שאתה.

אליאב אלבז

הגעתי לשמוליק לפני 5 חודשים וכבר מהשבוע הראשון הצטערתי שלא הכרתי אותו מזמן. אני יכולה להגיד מכל הלב שהחיים שלי השתנו מאוד לטובה ואני ממליצה לכל מי שיכול ורוצה לשנות את חייו, ללמוד ממנו. אני בת 54 ולמדתי מהמון אנשים, אבל שמוליק THE BEST! תודה שמוליק על הכל, תבורך!

רותי פרנקו

"הקורס היה לי מאוד עוצמתי, קיבלתי המון כלים ותובנות לכל התחומים בחיים, הקורס היה מרתק בתוכן ומאוד מובן ופרקטי, הקורס היה בשבילי חוויה מאוד גדולה, זה עשה לי סדר בהמון דברים בחיים ונתן לי המוןן כלים להתמודדות ביום יום, כמו כן הקורס היה מאוד קליט עם תכנים מאוד מעניינים וארגז כלים ענק לכל החיים. תודה רבה לך על הכל אתה מורה, מדריך ובן אדם מדהים. תודה"

מירב פר'ג

אני מאמינה בך ובהדרכה שלך. מאמינה שכל מי שיתחבר אליך רק ילמד יגדל ויתעצם כי זה מה שקורה לי, מאז שניכנסת לחיי. כל צורת החשיבה שלי בהדרגה השתנתה לטובתי הגבוהה. הדרך המופלאה שבה הובלת אותי וההשפעה שלך ניכרים בכל רובד בחיי, כך שעיקר העיקרים הוא הטוב והנתינה שלך, הצניעות והענווה שבך וזה מעורר השראה. בדרכי נועם וטוב לב ,זו מבחינתי הדרך להעביר את המסר הלאה. הידע הרב שיש לך החוכמה והתובנה היישרות והכנות.מבחינתי לא סיימתי……….עולה איתך לכיתה ב'.

אביבה שילוח

"שמוליק היקר מכל! אין לי מילים לתאר את עוצמת הסדנא שעברנו ביחד בשלושה מפגשים שבוע שעבר. הרגשתי שקיבלתי בזמן קצר מאוד את הכלים וידע הכי פרקטי שיש על מנת להתחיל את השנה החדשה במלוא האנרגיות, הודאות וידיעה לאן מובילות פני. אני חושב שכל בן אדם בעולם הזה שרוצה להבין מדוע הוא בעולם הזה ולהפיק את המיטב מחייו צריך לקבל את הידע והכלים הללו. הסדנא עשתה לי המון סדר בראש ובדברים שאני צריך להתמקד בכל רגע, טען אותי באנרגיות חדשות והכין אותי בצורה מדהימה לשנה החדשה. רציתי להגיד לך שמוליק שאני מרגיש שאתה מלאך שנשלח להציל מיליוני נשמות שמתהלכות פה בעולם, תודה ענקית!"

רני שרוני

שמוליק היקר. לא עובר לי יום בלי לקרוא את המודעות היומית שאני מקבל ממך כל בוקר באימייל. בתור בעל עסק עם עובדים ולחצים יומוימיים מאוד חשוב להתאפס ולהיות מפוקס. ואתה דואג לאזן אותי. ממליץ בחום לכל אחד , עצמאי, שכיר נשים וגברים ,להירשם להשתלמויות ששמוליק מעביר, אתה לומד ומקבל המון כלים להיתיחסות לחיים מזוית אחרת. תודה על הכל שמוליק.

פרננדו גמבץ

"ראשית ברצוני להודות לך על הקורס המעניין ומאוד נהנתי מאנשים המשכילים שהצטרפו לקורס השאלות והאוירה היו מאוד מעניינים. באמצע הקורס כבר הרגשתי שינוי היה לי רצון לעשות דברים חדשים להכיר אנשים חדשים ולצאת מתוך עצמי מצב שהייתי בו תקופה דיי ארוכה ואכן לקחתי חופש ויצאתי לקרוז שבו מאוד נהנתי והתנהגתי כמו ילדה שעושה חיים וחזרתי עם כוחות מחודשים ושמחה בלב וזה כבר היה שווה להצטרף לקורס. אתה היית מאוד נחמד ומוכן לשמוע ולעזור לכל אחד. הרבה תודה ושנה של הגשמה עצמית ובריאות"

רחלי ינאי

שמוליק שלום שלום אני אוהבת את לקט משפטי החוכמה בכל יום ויום המופיעים בראש ההשראה היומית והמודעות היומית. אני מאוד אוהבת את לקט הסיפורים החסידיים של סופי שבוע. הדבר המהותי בכתיבתך הינו השפה הנגישה הכתיבה והדיבור המאוד חיובים , בעיני זה כוח שאט אט מחלל פנימה. אני ממליצה לאנשים לקרוא ולהתחבר אליך בכל דרך אפשרית.

בלהה גבעוני

כשהנתינה באה מהלב, אין מצב שהיא לא תהיה טובה, כך מורגשת הנתנינה שלך בקורס זה. הקורס מפורט מאוד ומקנה לנו ידע נרחב ומקיף על הנוסע ובעזרת החוברת ניתן לעשות עבודה מקיפה ולהתקדם. החומר מוסבר בצורה מאוד נקייה ללא קושי להבינו. אתה כמאמן היית זמין ואפשרת ליצור עמך קשר בכל רגע נתון. לימדת אותי המון וגם על זה שאפשר לצאת מהקיבעון של פגישה פנים מול פנים. תודה על קורס מדהים

דפנה זלינגר

מבנה הקורס

שיעור 1- איך להפוך את הפחד לכח מניע להצלחה?

אחד המחסומים הגדולים ביותר בדרך להגשמת החלומות והיעדים שלנו זהו הפחד.
עם זאת הפחד בא לשרת אותנו ולהורות לנו לאן עלינו לצעוד ואילו צעדים עלינו לקחת בכדי לייצר את ההצלחה המקסימלית עבורנו.
כיצד נוכל לראות את הפחד באור הנכון ולהשתמש בו כזרז להצלחה שלנו?

עוד נלמד בשיעור זה:

 • מדוע אנו חווים את הפחד ומתי הוא יופיע בחיינו
 • מיהם 3 האויבים עליהם יהיו עלינו להתגבר בדרך לניצחון על מחסום הפחד
 • מהם 3 סוגי הפחדים הקיימים
 • מהי הנוסחא להתגברות על פחדים
 • אילו דרכים יוכלו לעזור לנו להפוך את הפחד לכח המניע בחיינו ועוד…
שיעור 2- איך לחיות ללא ספקות ודאגות?

ספקות עצמיים הינם המכשול הגדול ביותר בדרך ליצירת חיי סיפוק ומילוי, והגשמת היעדים החשובים לנו.
מדוע הספק מופיע ומהי מטרתו? כיצד נוכל להשתמש בו ככלי לצמיחה הגדולה ביותר שלנו?

עוד נלמד בשיעור זה:

 • מדוע ספק ודאגה הם גוזלי האנרגיה הגדולים ביותר
 • איך נוכל להגיע לודאות מוחלטת ולהגשים כל יעד החשוב לנו
 • מהם 3 הדרכים בהם יחדור הספק לחיינו
 • איך לשלוט בספק ולהופכו לקרש קפיצה ליצירת הצלחה גדולה יותר בחיינו
 • מהם 2 הדרכים לסילוק ספקות ודאגות
 • ואילו כלים יעזרו לנו לחיות בודאות מוחלטת ועוד…
שיעור 3- כיצד לחיות בודאות מוחלטת?

כדי להגשים את מה שחשוב לנו וליצור את מה שאנו רוצים, עלינו קודם לראותו בתוכנו- במודעות ובמחשבה,
לפני שנראה אותו מתגשם פיזית בחיינו. יצירת ודאות מוחלטת מצריכה רמה מסוימת של ודאות ועמידה בכמה תנאים.

עוד נלמד בשיעור זה:

 • מדוע ודאות הינה הכרח ליצירת כל הצלחה שהיא
 • מהם 3 השלבים באמצעותם נוכל להתחבר לתוצאות שאנו רוצים ליצור
 • איך מייצרים מודעות של ודאות- בכל מצב ואתגר שהוא
 • מהם 2 סוגי הודאות וכיצד יוצרים אותם בחיינו ועוד מידע רב ערך…

עם הקורס האינטרנטי אתם תקבלו:

תימלולי השיעורים

לנחיותכם תקבלו את כל השיעורים מתומללים

גישה ללא הגבלה

כל תכני הקורס והבונוסים יהיו זמינים לכם לכל החיים

חוברות עבודה מעשיות

בכל שיעור תינתן חוברת עבודה שמטרתה להטמיע את החומר הנלמד וליצור את השינוי.

גישה מהטלפון הסלולרי

כל חומרי הקורס יהיו נגישים לשמיעה וצפייה מהפלאפון הנייד

סביבה תומכת

עם הצטרפותכם לקורס אתם תקבלו גישה מיידית לקבוצת הלקוחות הפרטית של שמוליק

שיעורי וידאו

שיעורי הקורס מוקלטים באיכות גבוהה ומלווים במצגת

קצב למידה אישי

ההדרכות זמינות 24/7 וכל אחד יכול לתזמן את קצב הלימוד לפי מה שמתאים לו ולשיגרת החיים שלו.

מענה לשאלות

מענה לשאלות אישיות באימייל במהלך הקורס

גישה אישית

סיסמא יחודית לאתר החברים הסגור למשתתפי התוכנית

קבצי שמע של השיעורים

מצויין לכל מי שאוהב לשמוע את השיעורים ברכב או בנייד.
(בפורמט של קבצי MP3)

מי אני

שמי שמוליק שמואל ובמשך 12 השנים האחרונות אני מתמחה באימון ופיתוח קבוצות ויחידים למימוש והגשמת היעדים האישיים והקבוצתיים. החזון שלי הוא ליצור חברה גלובלית שבה אנשים מגשימים את מטרותיהם וחיים מתוך שמחה, תחושת ייעוד ומנהיגות ומשפיעים לטובה.

הדרך שלי התחילה בגיל 18, אז הבנתי שהאהבה האמיתית שלי היא לעבוד עם אנשים, ללמד ולהדריך אותם ולעזור להם להגשים את היעדים והחלומות החשובים להם. בגיל 19 התחלתי ללמוד אצל טובי המורים בעולם מרוחניות ועד מנהיגות, תקשורת בינאישית, שיווק ועסקים ועוד.
למרות הידע הרב שצברתי הקושי העיקרי שלי היה הפחד מלעמוד מול אנשים ולדבר, דבר אשר יצר מחסומים רבים בדרכי וקשיים לא מעטים. הייתי אדם מאוד ביישן ומופנם והיה לי קושי בלהיפתח לאנשים.

הבנתי שאני לא אוכל להגשים את היעדים שלי אם לא אשנה זאת. והחלטתי לאזור אומץ ולהיכנס לתוך הפחד ולהתמודד איתו.
שנת 2004 היתה שנת השינוי עבורי כאשר התחלתי במדינה זרה ללא ניסיון, אנשים או כסף את העסק שלי.
עשיתי מה שצריך כדי להגיע אל האנשים אותם אוכל ללמד ולאמן ובאותה השנה הקמתי את קבוצות הלימוד הראשונות שלי והתחלתי לאמן ולייעץ באופן אישי ועסקי. והחלטה זו שינתה את חיי לחלוטין הן אישית והן עסקית.
הרחבתי את העסק שלי והתחלתי לאמן ולייעץ לאנשי עסקים ולהעביר סדנאות וסמינרים.
בניתי קהילת אונליין גדולה לה אני מדוור באופן קבוע, ויצרתי עשרות מוצרים בתחום ההתפתחות האישית, הצלחה כלכלית, שפע, זוגיות ועוד..
עד היום עבדתי עם אלפי אנשים מכל רחבי העולם, אשר יצרו הצלחות ושינויים רבים בחייהם בין אם באופן אינדיבידואלי, אנשי עסקים או חברות, ואני יודע מחיי האישיים שכל אחד יכול ליצור את ההצלחה שהוא רוצה ולבנות חיי הצלחה ושגשוג עם המאמץ הנכון, הכלים והידע.

 כל שינוי מתחיל ברצון שלנו להשתנות ובהבנה שאנו תלויים בעצמנו בלבד לעשות את הנס והשינוי המיוחל!

לא משנה מהו האתגר והקושי העומדים בדרכך, או מהו המחסום שמונע ממך כיום לחיות את סגנון החיים שאתה רוצה, אם אתה מוכן ללכת אחר מה שאתה מאמין בו ולעבוד כדי ליצור זאת, המסלול יפתח והשפע וההצלחה יזרמו לחייך.
אשמח מאוד בהצלחתך ואם הינך מוכן לשינוי- אני פה לעזור לך ליצור זאת!

מהי ההשקעה שלך?

ההשקעה בקורס הינה 450 ש"ח בלבד!

להרשמה טלפונית, חייגו : 052-601-5428

בונוסים

בונוס 1- אתגרים כהזדמנויות להצלחה

שיעור מיוחד אשר נערך בכנס "הצלחה ומצוינות אישית"

היכולת שלנו להגשים יעדים וליצור את ההצלחה החשובה לנו נמדדת במידת החוזק שלנו לעמוד מול אתגרים אשר מופיעים בדרכנו ולחצוב דרכם את הדרך במעלה סולם ההצלחה.
כיצד נוכל לראות אתגרים כהזדמנויות להצלחה ולא כבעיות שבאו לעכב או להסיט אותנו מהמסלול הנכון לנו?
ואיך נוכל להבין את המסר מאחורי כל אתגר ומה השיעור שנועדנו ללמוד ולהתקדם דרכו קדימה?
על כך בהרצאה זו. 

עוד נלמד:

 • מהי ההגדרה להצלחה אמיתית ומהי הצלחה שאינה אמיתית
 • מהם הגורמים היכולים להפריע לנו בדרכנו להצלחה
 • מדוע אנו נתקלים באתגרים וקשיים בדרך להצלחה, מתי הם יופיעו ולשם מה
 • איך נוכל להתגבר על כל אתגר ולפרוץ דרכו את דרכנו להצלחה ועוד…

* הבונוס כולל גם את השיעור בקובץ שמע MP3

שווי הבונוס-  120 ש"ח

בונוס 2- איך ליצור סביבה התומכת בהצלחתנו?

בהדרכה מיוחדת זו שנערכה ללקוחות נלמד כיצד ליצור מערכת שתתמוך בנו וביעדים שלנו
ולהתגבר על כל הפרעה היכולה לחסום אותנו מלהתקדם.

בהדרכה זו אנו נלמד גם:

– מהם 3 ההשפעות העיקריות שמשפיעות עלינו
– מהו המרכיב הסודי היוצר את התוצאות שאנו מקבלים
– באילו דרכים נוכל להגן על עצמנו מפני השפעה שלילית
– מהי האסטרטגיה שתוביל אותנו להגשים את היעדים שלנו ועוד…

* עם ההדרכה מקבלים גם את התימלול של השיעור, חוברת עם תרגילים ליישום ואת קובץ השמע.
שווי ההדרכה 127 ש"ח!

להרשמה טלפונית, חייגו : 052-601-5428

שאלות נפוצות

מתי מתקיימים השיעורים?

השיעורים הינם שיעורים מוקלטים אשר יועלו אחת לשבוע לאתר אינטרנטי אליו תהיה לך גישה חופשייה ללא הגבלה.
לכל שיעור מלווה חוברת עבודה, תימלול וקובץ שמע. הגישה לשיעור הראשון תישלח עד 24 שעות ממועד הרכישה.

מתי ניתן לצפות בשיעורים?

בכל זמן וללא הגבלה. הגישה לתכנים בערכה היא לכל החיים כך שניתן לצפות בשיעורים בכל זמן שנח לך.

מהם היתרונות של קורס אינטרנטי?

לקורס אינטרנטי יש יתרונות רבים. כאשר הינך לומד אונליין אתה יכול ללמוד בקצב שלך, לעצור מתי שבא לך ולחזור אחורה ולצפות שוב בתכנים. השיעורים זמינים עבורך בכל  זמן ואתה יכול ללמוד בנוחיות ביתך מבלי לבזבז זמן על נסיעות, חיפוש חנייה וכו…

למי מתאימה התוכנית?

לכל מי שרוצה להפסיק להתנהל על ידי הספקות, החרדות והפחדים ומבין שהדרך לחיים של אור, מילוי והגשמה תלויה בנו וביכולת שלנו
לשנות את מה שגורם לנו לכאב וסבל וחוסר פנימי.

להרשמה טלפונית, חייגו : 052-601-5428