אם גם לך זה נמאס, המשך לקרוא עד הסוף

אתה מושך לחייך את האנשים הלא נכונים ולא יודע כיצד לשנות זאת

אינך יודע כיצד להוציא את רעיונותייך אל הפועל

מרגיש שיש יותר לחיים אך אינך יודע מה הדרך הנכונה לכך

אתה חווה בדידות ורוצה למצוא את הזוגיות הנכונה לך

 

אתה מרגיש שאינך ממצה את עצמך או לא יודע בדיוק מה נכון לך

אתה מחפש משמעות ומילוי גדול יותר אך הזמן חומק לך מבין הידיים

אתה מנסה להתקדם בחייך ומרגיש שדברים תקועים ואינך יודע כיצד לפתור זאת

אתה חווה חוסר – באהבה, כסף, בעיות בריאות או בתחום כזה או אחר

 

אם כן, אתה לא לבד. לשם כך יצרתי את האוניברסיטה לצמיחה אישית ורוחנית!

מהי האוניברסיטה
ואיך היא יכולה לקדם אותך

  ידע בן אלפי שנים מחכמת היהדות

כל הידע מבוסס על פי עקרונות אוניברסליים מחכמת היהדות ומניסיון של 23 שנים בהם אני חי ומלמד אחרים כיצד להעלות את חייהם לרמות גבוהות יותר של הצלחה ומילוי.

 חיי איזון וצמיחה בכל מערכות החיים

האוניברסיטה מתמקדת בנושאים כגון: רוחניות, עושר כלכלי, זוגיות, הצבת יעדים, בריאות ומגוון נושאים מ-12 התחומים המפורטים מטה. התפתחות בכל אחד מתחומי החיים תבטיח לנו חיים מאוזנים ויציבים יותר.

 גישה לכל השיעורים מכל מקום בעולם

כל התכנים באוניברסיטה זמינים עבורך מכל מכשיר טלפון, מחשב או טאבלט ומכל מקום בעולם 24 שעות ביממה ו-7 בשבוע.

 

  מאגר עצום של שיעורים להתפתחות אישית

באוניברסיטה מחכים לך יותר מ- 60 שיעורים שמטרתם לתת לך את הכלים והסביבה ליצירת מציאות והשראה לשיפור, שינוי והגעה למימוש גבוה יותר בתחומים השונים של החיים.

אסטרטגיות לצמיחה וכלים מעשיים 

האוניברסיטה הינה חדר כושר לצמיחה אישית בתחומי החיים העיקריים ובה נלמד מידע ישים ופרקטי ביחד עם אסטרטגיות לשיפור החיים. הכל בנוי ליישום מיידי ליצירת השינויים החשובים לך.

 שיעורים חדשים והדרכות עדכניות

בכל חודש אנו נפגשים להדרכה בשידור חי עם כלים מתקדמים באחד מ-12 הנושאים. הקלטת ההדרכה תעלה לאתר האוניברסיטה וניתן יהיה לצפות בכל זמן.

עכשיו זה הזמן שלך
בנה את מסלול ההתפתחות האידיאלי עבורך

1. בחר את הנושאים אותם היית רוצה לפתח

באוניברסיטה 12 נושאים מרכזיים אשר זמינים לך באתר. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הנושאים בהם היית רוצה להתפתח קודם לפי מה שחשוב לך ומצבך האישי. ברגע שתבחר נושא תועבר ישירות לרשימת השיעורים שבאותו הנושא.

2. בחר את הזמן המתאים לך

התכנים באוניברסיטה פתוחים 24/7 וזמינים בכל זמן.
כל שעלייך לעשות הוא לבחור את הזמן המתאים לך
והכל כבר נגיש וזמין עבורך, מכל מקום- ובכל זמן!

3. בחר את אופן הלימוד המתאים לך

התכנים באוניברסיטה ניתנים לצפייה במחשב, לפטופ, טבלט ואפילו דרך הפלאפון הסלולרי. ניתן לשמוע את השיעורים או לצפות בהם בוידאו. כל שעלייך לעשות הוא לבחור את פורמט הלמידה המתאים לך ביותר.

מגוון רחב של שיעורים ונושאים בכל אחד מהתחומים החשובים לך

לשמוליק היקר! רצינו להודות לך מקרב לב על כל שהנך עבורנו! מזה כשנתיים אנו נהנים מתכנים שאתה מייצר: המודעות היומית, הסיפור השבועי, משפטי השראה וקורסים שונים שאתה מעביר בהם השתתפנו, וכן גולת הכותרת האחרונה שיצרת האוניברסיטה!
מצאנו בה תכנים המאפשרים התפתחות וצמיחה אישית, רוחנית ואנושית, העמקה והרבה הפתעות מענינות. בכל הזמן הזה גילינו אדם מלא ידע, חכמה, נכונות לעזור ולתמוך, בעל לב רחב, הרוצה רק לעזור ולהעניק, בעל רמת נתינה שאינה מוכרת במחוזותנו. למדנו ממך הרבה מאוד על הדרך בה מורכבת המציאות שלנו ועל הסודות העקרונות והחכמה שמאחורי חכמת הקבלה, וקיבלנו ידע וכלים איך לנהל את חיינו בצורה נכונה כדי להגיע למקסימום המיצוי האפשרי שלהם וכן לתרום לחיי הזולת.
שיטת הלימוד שלך מאוד ייחודית ובנתינה כמו שלך לא נתקלנו עוד בקרב מורים אחרים. רואים שבאמת אכפת לך ואתה הופך ברצון ממורה לחבר. לא בכל יום זוכים ללמוד מאדם שמשנה את תפיסת החיים, מחזק את העוצמה הפנימית של הלומד ומתווה דרך חדשה בחיים שבה הכל אפשרי! הקורסים שאתה מעביר מלאים מידע, ונמסרים עם הרבה עומק, כשכל דבר מוסבר לפרטי פרטים ונמסר בגילוי ומכל הלב, בעקבותיהם עברנו תהליכי שינוי ונפתחו לנו הרבה כיוונים גם בחשיבה וגם בחיים. בברכה-

ליטל ורן אסיף

צפה בוידאו להצצה לאוניברסיטה

הנה חלק מהתוצאות של אנשים אשר למדו באוניברסיטה

הם הבינו מהי בריאות אמיתית וכיצד לחיות בדרך זו

הם גילו מהו הייעוד שלהם וכיצד ליצור פריצות דרך אישיות

הם למדו כיצד לתקשר ולהעביר נכון את המסר שלהם

הם למדו כיצד להיות אפקטיביים יותר ובעלי השפעה גדולה יותר בחייהם

הם למדו כיצד להגיע להישגים גבוהים יותר ובזמן קצר יותר

הם למדו מהו שפע אמיתי וכיצד להרוויח את מה שהם שווים

הם למדו מהי אהבה אמיתית ואיך לחיות בדרך זו בזוגיות ובמערכות היחסים השונות

הם למדו כיצד להתגבר על אתגרים וקשיים שונים ועוד...

לקוחות מספרים

אני מאמינה בך ובהדרכה שלך. מאמינה שכל מי שיתחבר אליך רק ילמד יגדל ויתעצם כי זה מה שקורה לי, מאז שניכנסת לחיי. כל צורת החשיבה שלי בהדרגה השתנתה לטובתי הגבוהה. הדרך המופלאה שבה הובלת אותי וההשפעה שלך ניכרים בכל רובד בחיי, כך שעיקר העיקרים הוא הטוב והנתינה שלך, הצניעות והענווה שבך וזה מעורר השראה. בדרכי נועם וטוב לב ,זו מבחינתי הדרך להעביר את המסר הלאה. הידע הרב שיש לך החוכמה והתובנה היישרות והכנות.מבחינתי לא סיימתי… עולה איתך לכיתה ב'.

Avivaאביבה

הגעתי לשמוליק לפני 5 חודשים וכבר מהשבוע הראשון הצטערתי שלא הכרתי אותו מזמן. אני יכולה להגיד מכל הלב שהחיים שלי השתנו מאוד לטובה ואני ממליצה לכל מי שיכול ורוצה לשנות את חייו, ללמוד ממנו. אני בת 54 ולמדתי מהמון אנשים, אבל שמוליק THE BEST! תודה שמוליק על הכל, תבורך!

רותי

התכנית אכן הביאה אותי למקומות טובים יותר בחיי בשנה זו. למדתי הרבה דברים חשובים- איך לגלות את הרצונות שלי ואיך לחזק ולהעצים את הרצון. למדתי שכדי להתקדם ולהתפתח בחיים אני צריכה קודם לחשוב מה אני רוצה, מה הכי חשוב לי, בכל תחומי החיים – משפחה קריירה בריאות חברה וכו'… ואחרי שחשבתי וחשבתי ובחרתי מתוך כל הרצונות את מה שהכי חשוב לי ,למדתי איך להפוך את הרצונות לפעולות, לפעולות יום יומיות ,ולהביאם לידי מעשה למדתי שהאושר והשמחה תלויים רק בי ובבחירות שלי. למדתי שהאחריות על חיי היא אחריות שלי ואם נבחר בטוב נקבל טוב. למדתי על כח המחשבה ,על ודאות ובטחון, על איך להתיר ספיקות , למדתי איך לנהל את הזמן שלי, למדתי על תקשורת נכונה על זוגיות נכונה , על איך להגיע לחיי שפע ועוד הרבה תובנות. קיבלתי מידע חשוב שכל כולו תורם לי בדרך להתפתחות והצמיחה האישית שלי , וכל זה נותן לי כוח לחיות את חיי ברמה אחרת לגמרי ממה שהיה לי קודם ולהאמין בעצמי יותר ובאמת להגיע להצלחות.

05 Gila גילה

אני מרגישה שבשנה הזאת קפצתי קפיצה גדולה בידע שיש לי על איך העולם שלנו מתנהל ,ואיך להפיק תוצאות מדהימות בחיים שלי. היה לי כיף גדול להכיר את שמוליק והרגשתי שהוא לא מוותר לי ועליי . ברגעים שהיה לי קשה והרגשתי תקיעות שיחה אחת עם שמוליק ואני עפה קדימה וממשיכה במלוא המרץ. ההרצאות היו ממש מרתקות וחיכיתי בצפייה לשמוע אותן. השיעורים ודפי העבודה ממש עושים סדר במחשבות, איך העולם שלנו מתנהל, ואיך לפעול נכון בתוכו ולקבל בדיוק את מה שאני רוצה. שמוליק מבחינתי הוא לא רק מנטור לחיים מצויינים , הוא אדם טוב שמפיץ את האור שלו לכולם

06 Neamaנעמה

"כל שיעור, כל הרצאה התחושה היא שהחומר נכתב בדיוק עליי ובדיוק על מה שאני חווה כעת ויש רלוונטיות עצומה, הרבה התרגשות ותחושת שייכות יצרה התוכנית הזו בשבילי. אצלי הידע חלחל כל פעם קצת עד שפתאום כל הטוב צף למעלה. כמעט בהפתעה גמורה הבחנתי בחוסן פנימי ובשליטה על מחשבותיי הרבה יותר ממקודם, זה פשוט קרה. היום אני מסתכלת לאחור ואחרי שנים של מסלול מודעות לא ברור לי איך יכולתי בלי היידע הספציפי הזה. מרגישה מבורכת. תודה על הכל ממליצה לכולם

לאה

לשמוליק היקר, הקדשתי את חיי, את זמני ואת כספי בהשתלמות להתפתחות אישית. עברתי ים של סדנאות נפלאות. רציתי שתדע שהקורס שלך הינו אחד הקורסים הנפלאים ביותר שקיימים היום. מה גם שהוא ניתן במחיר סמלי יחסית לתוצאות ולידע המעצים ומשנה החיים. למעשה הקורס הזה שווה יותר ממיליונים. בנוסף, יחסי האנוש שלך מעולים ואני מרגישה כאילו שאני תלמידה יחידה אצלך. אתה אדם עניו, אוהב אלוקים, אוהב את האנשים ובעל ידע עצום ונפלא בנושא של איך להגשים את יעדינו ואת חיינו. יש חוק בעולם שאומר שדומה מושך דומה. תודה לבורא עולם על שהכנתי כלים לקבל אדם ומורה ענק כמוך. יישר כוחך. תמשיך לזכות את הרבים ולתת את המתנות של הידע שלך לכל העולם

גילי מאור,

מאמנת אישית/עסקית ומנחת סדנאות

אני לומדת אצל שמוליק כבר תקופה ארוכה, הלימודים הללו חשפו אותי לתכנים שלא היכרתי שנותנים כלים אמיתיים של התבוננות פנימה , מחוייבות פנימית , ומחזקים את הרצון לשינוי , הליווי הצמוד של שמוליק, הנתינה המלאה שלו , הרצון לעזור בכל קושי שמתעורר , הדרך המענינת שבה החומר מועבר , ולכן אני ממליצה בחום רב להחשף לחומר הלימודי ולשמוליק כמורה אכפתי כל כך ומלא באהבה ועל כך התודה רבה . אני ממשיכה את לימודי איתך היות ובדרך הזו אני מחוייבת לעבודה תמידית עמוקה ומדוייקת בברכה רבה,

 

נטע

בזכות הקורסים של שמוליק בהם השתתפתי, אני מרגישה כמי שזכתה ברווח משולש: המידע המיידי כמובן והתובנות מהנלמד בקורסים, קפיצת המדרגה הרוחנית לה זכיתי. היכרות עם מורה מסוג אחר, מורה אמיתי שבנוסף לחומר הנהדר שקיבלתי ממנו, שמוליק נותן את ההרגשה שבאמת איכפת לו ממה שקורה לי ומהתקדמותי והוא שם בשבילי גם הרבה אחרי שהקורס תם. עוד אוסיף שבזכות הידע שקיבלתי ממנו (בתשלום ובחינם), נפלו לי אסימוני מודעות בזה אחר זה וב"ה, ב"ה יודעת גם להגדיר סוף סוף את הייעוד שלי בעולם הזה. תודה רבה שמוליק ואני כמובן ממליצה בחום ללמוד איתו וממנו!!

 

שרון

אני ברת מזל שיצא לי ללמוד מהקורס המדהים הזה. כל כך מעורר השראה לדעת שדברים יכולים להשתנות אם אנו רק משנים את השקפתנו על החיים. שמוליק, לאחר שלמדתי את הקורס ויישמתי את העקרונות בחיי האישיים, האנשים סביבי מיד חשו בהבדל. בעבודה אני מקבלת הרבה מחמאות שמעולם לא קיבלתי קודם לכן. ההנהלה כל הזמן משבחת את העבודה שלי ומעריכה אותי מאוד

 

08 Eti Matattovאתי מטטוב

הקורס מבחינתי שינה הרבה אצלי את הגישה הבסיסית לנושא והבנה מדוע למעשה אני נמצאת במצב בו אני נמצאת היום. הוא אפשר לי גם לנטרל במחשבה אנשים קרובים מאוד אשר גישתם ממש לא תומכת בתחום. אני רוצה להודות לך עבור הקורס המקיף והמיוחד הזה. יש בו תכנים רבים, נושאים רבים. בנוי בצורה כזאת שהוא מתאים לאנשים שונים וצרכים שונים כך שכל אחד יוכל למצוא מקום. הדבר החשוב ביותר בקורס שמוליק, זה אתה והאישיות האכפתית שלך שהאירה את הקורס והכניסה לו נשמה ואור

 

10 Dalyaדליה

שלום שמוליק, רציתי להודות לך על התוכנית הנפלאה. המסרים חזקים ואין ספק שנכנסתי לתהליך של חשיבה אחרת. אני ממליצה בחום על התוכנית. תודה רבה על הכל!

שושי

מהי ההשקעה שלך?

מבצע מיוחד לכבוד יום ההולדת שלי:

1470 ש"ח במקום 1764  למנוי שנתי!

 

גישה בלתי מוגבלת לכל התכנים

חוברות עבודה ודפי יישום

מענה לשאלות אישיות

קבצי שמע של השיעורים

גישה לקבוצה פרטית

147 ש"ח לחודש למנוי חודשי* במקום 175 ש"ח

 

גישה בלתי מוגבלת לכל התכנים

חוברות עבודה ודפי יישום

מענה לשאלות אישיות

קבצי שמע של השיעורים

גישה לקבוצה פרטית

להרשמה טלפונית, חייגו : 052-601-5428

*החיוב הוא חודשי ועם אפשרות ביטול בכל עת

 

עם האוניברסיטה אתם תקבלו:

תימלולי השיעורים

לנחיותכם מספר גדול מהשיעורים מתומללים

גישה מלאה לכל התכנים

עם הצטרפותך אתה תקבל גישה לכ-60 שיעורים וללא הגבלה

חוברות עבודה מעשיות

בנוסף להדרכות ינתנו גם תרגילים פרקטיים ליישום החומר (להדרכות הרלוונטיות)

גישה מהטלפון הסלולרי

כל חומרי הקורס יהיו נגישים לשמיעה וצפייה מהפלאפון הנייד והטבלט

סביבה תומכת

עם הצטרפותכם לקורס אתם תקבלו גישה מיידית לקבוצת הלקוחות הפרטית של שמוליק

שיעורי וידאו

יותר מ- 50 שיעורי וידאו המוקלטים באיכות גבוהה

קצב למידה אישי

ההדרכות זמינות 24/7 וכל אחד יכול לתזמן את קצב הלימוד לפי מה שמתאים לו ולשיגרת החיים שלו.

מענה לשאלות

מענה לשאלות אישיות באתר החברים

גישה אישית

סיסמא יחודית לאתר החברים הסגור לחברי האוניברסיטה

קבצי שמע של השיעורים

מצויין לכל מי שאוהב לשמוע את השיעורים ברכב או בנייד.
(בפורמט של קבצי MP3)

להרשמה טלפונית, חייגו : 052-601-5428

מי אני

שמי שמוליק שמואל מייסד האוניברסיטה לצמיחה אישית ורוחנית.
בשנת 1995 לאחר משבר אישי שחוויתי נקטע גם החלום הגדול ביותר
שלי להיות שחקן כדורגל. לא ידעתי לאן פניי מועדות ומה עליי לעשות.
הרגשתי אי ודאות גדולה וחיפשתי אחר התשובות שיראו לי מה יוביל
אותי לתכלית שלי ולשם מה הגעתי לעולם.
המסע הזה הוביל אותי אל הידע המדהים הטמון בחכמת היהדות
ולתהליך ששינה את חיי לתמיד. הבנתי שכל מה שאני באמת רוצה
זה לעזור לאנשים לחיות מתוך שמחה אמיתית, באחדות ולממש את
הרצונות הגדולים ביותר שלהם ואת המטרה שלשמה הם נולדו.
החזון שלי הוא ליצור עולם שבו כולם חיים את הטוב ביותר עבורם,
שולטים בגורלם וללא הכאב והסבל שאנו רגילים לראות!
אך מה שמנע ממני להגשים את החזון במשך שנים רבות היה
ביישנות ופחד במה. הייתי מופנם מאוד והפחד לעמוד מול אנשים
ולהביע את עצמי חסם אותי מלעשות את הצעדים הנדרשים.
הבנתי שאם לא אעבוד על כך ואשנה זאת לא אוכל להגשים
את החלום שלי ואני שמח שהייתי נחוש ולא ויתרתי, כי ההחלטה
הזו עזרה לי להגשים את הייעוד שלי ופתחה בפניי את האפשרות
לעבוד עד כה עם אלפי אנשים מכל רחבי העולם, אשר יצרו בעצמם
הצלחות ושינויים רבים בחייהם!
אני יודע מחיי האישיים שכל אחד יכול ליצור את ההצלחה שהוא רוצה
ולבנות חיי הצלחה ושגשוג עם המאמץ הנכון, הכלים והידע.
לא משנה מהו האתגר והקושי העומדים בדרכך, או מהו המחסום שמונע ממך
כיום לחיות את סגנון החיים שאתה רוצה, אם אתה מוכן ללכת אחר מה
שאתה מאמין בו ולעבוד כדי ליצור זאת, המסלול יפתח והשפע וההצלחה יזרמו לחייך.
אשמח מאוד בהצלחתך ואם הינך מוכן לשינוי- אני פה לעזור לך ליצור זאת!

שאלות נפוצות

למי מתאימה האוניברסיטה?

האוניברסיטה מתאימה לכל מי שרוצה לחיות חיי עושר וצמיחה אמיתיים ולקחת שליטה על חייו. 12 התחומים שנלמדים באוניברסיטה יעזרו לך להגיע לתכלית, להנאה מהדרך ואיזון בכל תחומי החיים השונים!

באיזה פורמט ניתן לצפות בשיעורים?

השיעורים המוקלטים באתר החברים הינם שיעורי וידאו,
חלקם עם מצגת וחלקם הקלטות של שיעורים חיים.
לכל שאלה ובכל אחד מהשיעורים אשמח לענות באופן
אישי ולאימייל האישי שלי!

מתי מקבלים גישה לשיעורים?

הגישה לכל התכנים תהיה עוד באותו היום לאחר ההרשמה
והתשלום. הפרטים האישיים לאתר החברים ישלחו אלייך
מאתר האוניברסיטה ובו גם הסבר עם אילו שיעורים להתחיל
ואיזו תוכנית תתאים לך ותעזור לך לקדם את היעדים החשובים
לך כעת!

 

 

 

מה מייחד את האוניברסיטה?

המידע שבאוניברסיטה בכל אחד מ-12 הנושאים הינו ידע וכלים שיעזרו
לך לשפר את איכות החיים שלך וליצור את התוצאות החשובות לך
ולדעת בדיוק מהם השלבים והפעולות שצריך לעשות כדי ליצור את
אותה הצלחה בתחום הספיציפי עבורך!

מהי מדיניות הביטול?

המנוי הינו על בסיס חודשי וניתן לבטל בכל עת!

להרשמה טלפונית, חייגו : 052-601-5428